اعتیاد آور و بسیار خوب! عالی! حیرت آور!

خوب ، من در حال جستجو در بهترین سریال‌های اسپانیایی زبان بودم که به صورت اتفاقی این سریال را پیدا کردم ، VIS-A-VIS (قفل شده یا رو در رو).منتظر چیزی عالی نبودم ، اما به چیزی عالی تبدیل شد. کاملاً گرفتار این سریال شدم، علاوه بر این معتاد.

این نمایش به بدبختی ماکارنا فریرو ، حسابدار پیشین ترسو که به اتهام کلاهبرداری مالیاتی به هفت سال زندان محکوم شده است می‌پردازد که او به طرز ساده لوحی به درخواست رئیس و عاشق سابق میلیونر خود مرتکب جرم شده است. ماکارنا هدف بسیار آسانی برای قاتلان ، معتادان به مواد مخدر و کلاهبردارانی که در زندان کروز دل سور زندگی می‌کنند است.

joopiland-macarena-vis-a-vis

برای اینکه اوضاع وخیم‌تر شود ، در شب اول ماکارنا با زندانی آشنا می‌شود که رازی ۹ میلیون یوروی را پنهان کرده است و به صورت اتفاقی ماکارنا از این راز مطلع می شود و آن زندانی در حمام به قتل می‌رسد و تمام زندانیانی که به دنبال به دست آوردن این پول بودند ناامید می شوند.

Macarena Ferreiro (مگی سیوانتانوس) یک شخصیت قوی است.آنها کلیشه را به چیزی شگفت آور تبدیل کرده‌اند. بله ، این یک کلیشه است. یک عزیز بیگناه به زندان می‌رود و با تعجب ، او یک قاتل خونسرد در آنجا می‌شود. با این حال ، آنها این کار را کردند ، کلیشه به یک افسانه تبدیل شد. باید بگویم بازیگر زن این نقش خیلی خوب انتخاب شده.

و حالا ! Zulema Zahir (نجاوا نیمری) ، دشمن ..!

joopiland-zulema-zahir-vis-a-vis

زوله زهیر با نقشی آتشین.عاشق او می‌شوید! به نظر من یکی از شخصیتهای غیرقابل فراموش شدن که دوست دارید از آن متنفر شوید.

برای دوستداران (Money Heist) بگذارید بگویم آلبا فلورس را فراموش نکنید. سارا در اینجا درست قرار گرفته ، یک کولی دیوانه ، وحشی . من حتی نمی‌توانم شخصیت مورد علاقه‌ام را انتخاب کنم زیرا همه بسیار خوب هستند.

joopiland-saray-vis-a-vis

Sandoval ، پزشک منحرف زندان یکی دیگر از شخصیت های شگفت انگیز است. شما او را دوست خواهید داشت (در واقع نفرت).

joopiland-sandoval-vis-a-vis

برخی افراد این نمایش را با Orange Is the New Black مقایسه می کنند. به آنها گوش ندهید ، نارنجی کمدی از زندگی روزانه در زندان است ، Locked Up یک تریلر پیچیده و سریع است که درباره اخلاق و خیانت پیش می رود.

به نظر من ، این سریال ارزش وقت شما را دارد ، در عین حال پرمخاطب و ملموس است ، کلی سرگرمی به همراه وحشیگری و بقا. سعی کردم اسپویلرهای زیادی ندهم و امیدوارم که آن را دوست داشته باشید.

joopiland-cover-vis-a-vis

می‌خواهم به الکس پینا برای چنین فیلمنامه خوبی تبریک بگویم.او کسی است که La Casa de Papel را نوشت.

بچه‌ها ، من یک منتقد نیستم. من نمی‌دانم چطور این کار را انجام دهم ولی فقط می‌خواستم آن را با شما به اشتراک بگذارم.